Rokio

Které jsou světlé stránky socialismu?

Které měl socialismus výhody oproti kapitalismu?

Nejlepší odpověď
paul1

Snažil se srovnat životní úroveň obyvatel na jednu úroveň. Moc mu to nešlo, bylo dost lidí, kteří měli různé výhody. Tím srovnáváním, ale naštval ty lidi, kteří něco uměli a zbytečně se snažili něco dokázat a byli ohodnocovaní stejně, jako lajdáci.
Nakonec to skončilo tím, že jsme na tom byli všichni skoro stejně, ale v porovnání se životní úrovní lidí na západě jsme byli všichni chudobní.

Další odpovědi
plebs

Nemohu posoudit záleží, zda kapitalismus bude na věčné časy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.