_Bůh_

Která všechna ocenění dostal Vladimír Putin?

Podle nedávných zpráv obdržel ocenění „Nejlepší náborář do NATO pro rok 2022“. Která další ocenění president Ruské federace obdržel?

Nejlepší odpověď
hapiky

Opravdu nevím, za co by měl být Putin oceněn. Jestli byl, tak určitě za lhaní, pozměňování dějin a pronásledování opozice. To mu jde nejlíp.

Další odpovědi
paul1

Ocenění ještě jen přijde, dočkejme času.

Lotr2008

Největší blázen roku 2022

da ny

Jako „náborář“, dobrý ;D

S oceněními na tom fakt není /nebyl špatně. Zahraničních ocenění, včetně akademických nespočet. V odkazu:
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Tituly_a_vyz­namen%C3%A1n%C­3%AD_Vladimira_Pu­tina

Život je paradox..
Stejně, jako AMERICKÝ NOSITEL NOBELOVY CENY ZA MÍR:
Dne 9. října 2009 obdržel Barack Obama Nobelovu cenu míru.
Během návštěvy Číny v listopadu 2014 Obama prohlásil, že Spojené státy uznávají, že Tibet je nedílnou součástí Číny a nepodporují nezávislost.
Podpora saúdské vojenské intervence v Jemenu, při které došlo k útokům na civilisty a k dalším válečným zločinům ze strany arabské koalice.
Rozšířil útoky bezpilotních letounů v Pákistánu, Jemenu a dalších státech.
[Organizace Amnesty International se domnívá, že se Spojené státy při útocích bezpilotních letounů ve válce proti terorismu dopustily válečných zločinů.
Útoky označil za porušení mezinárodního práva také vyšetřovatel OSN Ben Emmerson.
Atrrd. atp.