Martwell

Která fyzická nebo právnická osoba je největší pýcha ČR a největší ostuda ČR?

Odpovědi
Rokio

Největší ostuda ČR z politiků je Miloš Zeman. Největší pýcha je Petr Pavel.

Největší pýcha z obyčejných lidí je podle mě paní asistentka, kterou jsem měl na učňáku. Má vysokou školu i učňák, umí skvěle německy, a přesto je velmi skromná. Velkou ostudou jsem já.

Z právnických osob je největší pýcha organizace Dobrý anděl a největší ostudou je Egston.

Jedná se ale pouze o můj názor.

Filip84

Největší ostudou České republiky je osoba Česká republika, jako celek. Udělej si psychologickou profilaci osoby jménem Republika a příjmením Česká. Ta osoba má různé podosoby: Česká republika – Ústavní soud v Brně, Česká republika – Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, Česká republika – Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových, Česká republika – Okresní státní zastupitelství v Tachově, etc. etc. etc. Všecky ty podoosoby tvoří jednu osobu – Česká republika.

Je neskutečně nevýkonná, líná a malicherná. Plýtvá penězi na úplné kraviny: přehlídky, vlajkoslávu, a podobné nesmysly. Nedokáže nic udělat pořádně, na všecko je neskutečně drahá. A tak by šlo pokračovat donekonečna.

Největší pýchou jsou, bez ohledu na stát, politické zřízení, nebo jiné, stejně nesmyslné, konstrukty obyčejní lidé, kteří dělají, co je potřeba, protože to je potřeba, a aniž by za to čekali odměnu. Každý člověk, který si adoptoval psa z útulku. Každý člověk, který se ujal opuštěné kočky. Každý pár, který si adoptoval, a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, vychoval dítě (děti). Každý člověk, který přispívá, podle svých možností, na Médecins sans frontières. Takových lidí je spousta, téměř všude na světě, jediný problém je v tom, že nevládnou, ani vládu nemají jak ovlivnit.

zjentek

Největší slizoun je Fiala a nejlepší hujer je ten vágus z vnitra, co letěl do Kyjeba v kalhotech a´lá vágus -fakt pýcha východního bloku jako vyšitá, ty jeho džíny bych neoblékl ani na rozvozy u Dáme jídlo, natož pak do parku s čoklem! Fuj!!! Ostuda celému státu, to už v tom SVÝM vaku na mrtvoly z oken ministerstva by vypadal lépe 🤦‍♂️

Ametyst

Mne se líbí svou prací ombudsman Křeček. Na rozdíl od chartistky Šabatové ho nezajímají pouze etnické a jiné menšiny, ale hájí práva občanů proti zvůli státu. Ostuda je naše vláda, už to, že koalici utvořili před volbami, a ne po volbách, jak bývá v civilizaci zvykem. Jsou to slouhové, na které si kdekdo ze zahraničí houkne, a oni v poslusném předklonu plní zadání. S domácím obyvatelstvem vyčůrávají a už ani nepředstírají, že je to déšť.

plebs

Pýchu nehodnotím jejich velké množství, ostuda dvě třetiny možná i více národa v roce 1948 provolávání slávu KSČ Sovětskému svazu a Klémovi, ostuda dvě třetiny národa nadšeno soudruhem Dubčekem v roce 1968 který zorganizoval odstranění Novotného na pokyn Brežněva / který trvale odmítal umístění vojsk Sov. svazu na území ČSR / a poté soudruh Dubček a jeho kompánie pobláznila národ o jiném Ismu ve Varšavské smlouvě který dopadl tragicky, ostuda po roce 1969 dvě třetiny národa začala normalizovat na pokyny soudruha Husáka a řada normalizátorů později přehodila bleskově kabát, ostuda po hedvábném sametu nadšení 90% národa pro hlášky nejsme jako oni i z komunistů budou dobří podnikatelé, za pět let předhoníme Rakousko / mazaní rakušáci se nenechali předběhnout / a další demokratické pohádky pro nadšení prostého lidu.