tesss88

Kristýnka…

Asi každý zná písničku Kristýnka,nazpíval jí Peter Nagy.
Moc by mě zajímalo proč ta písnička vůbec vznikla.
Někdo říká podle pravdy,někdo zas že chtěl nalákat lidi.
Tak jak to teda vlastně bylo???

Nejlepší odpověď
panenka

Taky jsem tuto písničku poslouchala tato písnička je podle pravdy Peter Nagy měl holku KRYSTÍNKU a ona se s ním rozešla on v té době s toho rozchodu byl hodně neštastný (Spíš KRYSTÍNKO …)zpívá ve své písní proto ,protože jí jako nechal v té písničce zemřít aby zapomněl.

Další odpovědi
eva

Tu písničku mám ráda,mám dceru Kristýnku a dost často si ji doma notujem.Kdysi dávno,když vznikla,jsem slyšela,že měl kamarádku Kristýnku a ta opravdu spadla a zabila se,když lezli po skalách.Ale kdo ví …

Jahoda

Tuto písničku mám moc ráda, jelikož já sama se jmenuji Kristina. Já jsem sice s oběma I měkkýma a krátkýma, ale pořád je to to stejné jméno. 🙂