Lucky Strike

Nevíte někdo, co je to za song a kdo to zpívá?

Na Óčku jsem viděla videoklip. Zpíval tam nějakej chlápek (delší rovný hnědý vlasy na ramena, věk odhaduju tak 35–40). V tom klipu byla nějaká holka (mladá blondýna, vlnitý vlasy). Začínalo to tím, že přišla do nějakého klubu, tam seděla s pár lidma a koukala po okolí. Celej klip byl o tom, že všude byly páry a ona byla sama (alespoň tak jsem to z toho klipu pochopila). Na konci klipu byla scéna u bazánu. Nějaká holka seděla u bazénu, ona si k ní přisedla, pak tam přišel nějaký kluk a s tou blonďatou holkou se líbal v tom bazénu. Potom byl střih, ona se vynořila z bazénu a trn kluk odcházel s tou holkou, ke který si předtim přisedla. Ta blonďatá zůstala v tom bazénu a brečela.

Bohužel si nepamatuju žádné slovo z toho textu :( Byl to takovej rockovej styl nebo spíš pop rockovej. Na víc si nevzpomenu.

Nevíte kdo to zpívá a jak se to jmenuje?

Odpovědi
michykostra

Ná óčko se nedívám, takže nevím. Ale zkus se podívat přímo jejich stránky, někde by tam měli mít napsané všechny klipy, které hrajou. Stačí hledat.