bauerlukin

Krém na holení-plní stejnou fuknkci jako pěna/mýdlo na holení, nebo je to doplňující k tomu?

Zdravím našel jsem krém na holení-chci se zeptat má stejnou funkci jako pěna na holení nebo se nanáší ještě před tou pěnou?

Odpovědi
elkon

Když je psáno „na holení“ tak je to jasné. Pak jsou krémy „po holení“, to je také jasné.

aliendrone

Eh, KRÉM NA holení… myslíš GEL? Ano, gel mi přijde lepší, než pěna. Otázka čistě individuálních preferencí včetně toho ČÍM se holíš/zakracuješ. Při použití nezaměnit s krémem PO holení (after shave).

Pamatuje tu někdo smrtící (někdo tvrdí, že správně je SMRDÍCÍ) duo Barbus-Pitralon? 😉 😁

cochee

aliendrone – Barbus sice moc nevoní, ale používám ve spojení s jezevčí holicí štětkou dodnes; je jen jedna věc, která byla lepší než Barbus a která se už nevyrábí (on už se nevyrábí ani originální Barbus – novodobý je jiný) a bylo to holicí mýdlo modré barvy ve tvaru tyčinky, značku nevím. Pitralon jsem nikdy nepoužíval a dokonce jsem ho nikdy neviděl „naživo.“
Současné gely, krémy a pěny se můžou jít zahrabat.

cochee

Našel jsem modré mýdlo – bylo to Elida (zdroj: Aukro – prodejce „Walter-ppk“)

https://www.4sha­red.com/s/f4a9O­6Hgxjq