Kreditni karta

kdyz je mi 14 let a chci kreditni kartu,kam mi budou chodit penize z brigady,musim na ni mit svoleni rodicu ??? nebo si ji muzu vzit z banky jen tak sam …

Nejlepší odpověď
pekynka

Včera jsem to řešila s naší pošťačkou. Nabídla mi účet u Poštovní banky, je do 26 let bez poplatků, zároveň dostaneš kartu do bankomatu, odkud můžeš vybírat.Peníze z brigády určitě můžeš ukládat. Bohužel musíš účet založit se zákonným zástupcem, což je matka nebo otec.
Tuto nabídku má Poštovní spořitelna nyní údajně v akci.

Další odpovědi
ReHu

Na kartu ti nebudou chodit peníze. Kreditní karta je přiřazená k nějakém bankovnímu účtu. Ten si můžeš zřídit za účasti rodičů.