Krásný valentýn všem zamilovaným!♥

Doplňuji:
VampGirl_Já zamilovana jsem ale on má holku..:///
ale taky bych chtela slavit s klukem valentýn..:// ale bohužel…

Nejlepší odpověď
VampGirl

Škoda, že zrovna nejsem zamilovaná a nikoho nemám, chtěla bych někdy taky slavit Valentýna… :(
Doplňuji:
Tak kolem mne je taky pár objektů, o které bych třeba zájem měla, :) ale bohužel na vztahy nějak nemám štěstí…

Další odpovědi
WeeBear

A těm nezamilovaným, volným, či jinak osamělým, kteří jsou na Valentýna sami přeji krásné úterý! 🙂

iceT

Lidi si přee můžou projevovat lásku po celý rok,nejen na Valentýna…

Poslala jsi mu Valentýnku,i když je zadaný?Myslím,že pro ty,co jsou čerstvě zamilovaní a ten druhý o tom neví,je tento den jako stvořený…

venkovan

A já si budu slavit Valentina až se mi bude chtít.
Takhle hrajou jen na city – to samé jako Vánoce, kde lidem co jsou sami média to denno denně několikrát nepřímo připomínají.

anonym

Vzkaz přečtený,ale protože neuznávám tento svátek,nebudu se k němu vyjadřovat!