hanulka11

Krásný den a začátek nového týdne -jakpak je dnes u vás ?

U nás – benešovsko..... 4st. jasno –

Nejlepší odpověď
Drap

Severně od Brna- pošmourno, mlha

Další odpovědi
WeeBear

Opavsko, hádám 3°C (to posoudím, až za chvilku odejdu do školy, brr). Zataženo a celkově se mi ten pohled z okna nelíbí. Kde je léto? :-/

Nikkol

Plzeň – prší a jsou 2 stupně ☹

dudu

Benešovákům je hej, u nás v předhůří Drahanské vrchoviny je už tři dny hnusně, dnes konkretně je 1,8 stupně a kopce nad 500 metrů se pokrývají jinovatkou, níže pak mírně poprchá. Volám fuj tomuto počasí.

rosinka

Já jsem momentálně v Podkrkonoší a tady je zataženo, 3st., takový všední, šedivý začátek týdne. A tak mu dodávám barvy veselou muzikou…