Adamys

Mohu spotřebovat kozí mléko až 29/4, když jsem je otevřel 28/4? Více v popisu.

Koupil jsem si čerstvé kozí mléko, zalil jsem jím vločky na zítra, ale poté jsem objevil, že je na něm napsáno „po otevření ihned spotřebujte“… bude vadit, když vločky s tímto mlékem sním až zítra?

Kozí mléko

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud to vhodně uložíš, třeba do ledničky, tak klidně můžeš zítra konzumovat.

Další odpovědi
quentos

Jeden den vydrží úplně v klidu, ale uchovávejte ho v chladu (nejlépe v lednici).

Kelt

Mně to nevadí, maximálně přijdeš o krabici. Nebo si to nechej a uvidíš. Když to psali, tak bys to měl přečíst a pak jednat. Dvakrát měř a jednou řež. No bude probíhat reakce, která závisí na teplotě. V ledničce by se to mohlo trochu zpomalit. Vyzkoušej a uvidíš a když to nebude ke konzumaci, tak to vyhodíš.

kerod60

Jo můžeš, ale pokud ho dáš do ledničky, aby se ti to nezkazilo.

Reezo

Zítra k tomu mléku čuchni a uvidíš 🙂