Respire

Kouření – nešlukovat ?

Lidi, je kouření škodlivé ikdyž se nešlukuje ? A když se šlukuje, jak kouřit tak, aby to co nejmíň škodilo ? Hlavně nepiště že nekouřit vůbec..;) Díky

Nejlepší odpověď
Molva

Vždy se Ti do plic dostane určitá část kouře, takže začínáš kouřit pomaleji, ale přesto ☹
Nešlukovat? Podle mě nesmysl, co jen oddaluje začátek závislosti na kouření…

Další odpovědi
mosoj

Dýcháš asi jo, že ! Víš co to je pasivní kouření ? Jdi do háje s kouřením a něco si přečti.

anonym

Nekuř vůbec!

Drap

Pokud nešlukuješ, tak je to méně nebezpečné, ale rizika zůstávají stále. Po čase kouření bez šlukování stejně začnou všichni šlukovat. Takže ta zapovězená varianta – nekouřit, je ta nejlepší.