DDarent

Koupily byste si v dnešní době Iphone 4??? (16000Kč)

Nejlepší odpověď
tom004

Rozhodně ne!!!!!!!!!!!

Docela mi stačí NB,který s sebou stejně nosím všude,a fungující telefon,bez zbytečných funkcí navíc.Prostě telefon,od slova telefonovat.

Další odpovědi
coco

Nechci......

K čemu? Přidala bych raději pár peněz a jela na dovču…

dědapetr

Rozhodně ne!!!!!!!!!!!

hanulka11

Rozhodně ne!!!!!!!!!!!

Znám lepší způsob jak utratit peníze.

Kroupič

Rozhodně ho chci!!!!!!

gnosis

Chci radši tablet......

kdybych si mel vybrat mezi Iphonem4 a tabletem (jedine od MSoftu) oboji za 16000, povazoval bych se za ohromneho idiota, kdybych si vybral iphone. na telefonovani mi staci ta moje sunka co jsem dostal zadarmo uz ani nevim kde.

Kubas11

Předraženej kšunt, co stojí za H......

filva

Předraženej, ale dobrej.

Nikkol

Nechci......

Maggie.b

Nechci......

Mě stačí můj LG a ten mám nejraději. Na co Iphone? Je akorát velký a docela těžký…

Itter

Chci radši tablet......

Telefon už dávno není jen na telefonování a sms.

jáTelefon ne (používám Android), iPad ano :)