Avatar uživatele
Kepler

Koupili byste si ponožkoboty?

Celkem mě zaujaly a tak jsem se začal pídit po ceně. Málem mě kleplo. Na vyztužené fusekle to je teda pálka! Čekal jsem cenu max. 200.- Vždyť to nemůže mít bůhvíjakou trvanlivost!

https://www.u­niquesport.cz/cz-kategorie_475051-0-ponozkoboty-skinners.html?ut­m_source=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=SRCH+Po­nozkoboty+(PB)&ut­m_content=Ponoz­koboty&utm_ter­m=ponozkoboty+skin­ners

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1263 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ano, chodí se nic skvěle.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Za tyhle peníze tedy ne. Počkám si na lepší slevy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Tak záleží na tom, kde se s tím dá chodit. Pokud na běh, po kamenech, nebo doma v pokoji. A jak to dlouho vydrží. A jak se v tom chodí. Když budu cítit každý kamínek a bude mi to stahovat nohu v kotníku, tak to vyhodím a půjdu pěšky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Nekoupil. Mě vyhovuje osvědčená kombinace onuce + láptě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ne. Známá je má. Na přírodních površích, trávě, betonu pocit bezvadný, rozbité štěrkovité ulice a chodníky nic moc. Na studených površích je cítit chlad. Údržba o.k., výdrž také. Cena dosti vysoká. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Ne, sice se nepovažuju za módní guru, ale pro mne vzhledově nepřijatelné :) Ale v počátcích léta jsem si pořídila botky od Vivobarefoot a nechodila jsem skoro v ničem jiném, neskutečně příjemné na nožce, jen je ta cena ještě víc jinde :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
annas

Emefej,

prosím, co jsou láptě? Děkuji.

před 1262 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Emefej

annas > láptě jsou ruské bio-boty ze slámy nebo lýka. Ještě koncem osmdesátých let minulého století běžné to obutí ruských venkovanů. Viděno mnohokrát na vlastní oči v oblasti JV od Volgogradu.

před 1262 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek