Eliska1234

Koupe iPhone v Německu?

Dobrý den, mám dotaz, chtěla bych si v Německu koupit iPhone (asi mediamarkt nebo neco takoveho), mobil tam vyjde levněji, ale jde mi o to, jestli někdo neví jestli tam jde normálně česká simka? Není s tím nějaký problém? A český jazyk jde nastavit normalně , že?:)
Moc dekuji za odpovedi.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Nedoporučuji, jelikož při telefonování to mluví německy a pokud německy neumíš, nedovoláš se.

Další odpovědi
Minas

Tady nejde ani moc o cenu, ale o reklamaci, hlavně u Iphone, protože tam se vždy něco rozbije, nebudu básnit nesmysli jako kolega, ale nedoporučoval bych to, ušetříš pár tisíc, ale když za dva týdny tam bude nějaká servisní chyba, tak jsou problémy s reklamací. Za mě nedoporučuji.