HanaGreplova

Když si koupím mobil v Německu bude v nastavení i český jazyk?

Potřebuji hned nový telefon a žiju v Německu, chci si koupit mobil Sony Ericsson Walkman Mix (WT13), ale netuším jestli v nastavení najdu i český jazyk?

Nejlepší odpověď
anonym

Poslednich 10 let si kupuji mobily jen v Nemecku , ale cestina v nich neni. Drive jsem si nechavala cestinu v Cechach v prodejne mobilu nainstalovat. Za 500 kc. Posledni roky uz ne, tak nevim, jestli to delaji stale.

  • iv-

Další odpovědi
Alesh

Minimálně tam bude angličtina, takže se aspoň potrénuješ, ne? 😉

MaxVendy

Neni tam cestina, ted jsme ten mobil kupoval manzelce ;) Anglictina, nemcina, holanstina a dalsi ale cestina, ne :(