Pandush

Jestli si koupím mobil v Německu bude v nastavení i český jazyk?

Chtěla bych se zeptat, jestli si koupím mobil ( Samsung Galaxy S4) v Německu, bude v nastavení i český jazyk?

Odpovědi
anonym

Pokud to bude original SG4 určená pro trh EU, bude mít češtinu.

NikkiHeat

To je odvislé od mnoha factorů:

  1. bude tam (protože chytré telefony už obsahují všechny jazyky)
  2. nebude tam ( protože výrobci mob. telefonů mají trh rozdělen např. střední evropa, vých. evropa, asie, usa apod.
  3. pravděpodobně tam půjde doinstalovat
  4. to zaleží také na operátorovi či distributorovi jaké má požadavky

Doporučuju hodit dotaz e-shopu kde si ho chceš koupit.

Alesh

Těžko říct, může i nemusí. Každopádně by to šlo dodatečně pořešit, jen bys tím asi přišel o záruku. Podle mě ideální je, když oslovíš s tímto dotazem přímo ten obchod, z kterého si ho chceš koupit.