Avatar uživatele
Kepler

Kouknete občas na NOVINKY vpravo?

Už tam půl roku zapáchá Fit do jara! Byly vánoční svátky bohaté…atd. Nechtělo by to nahradit novinkou „Fit na vánoce“? Misto nějakých debilních kalorických tabulek opět poslat nějaké to tričko, flašku vína, vánoční ozdobu a tak, pro nejlepší uživatele? Tak jak to bylo dřív? Ne, že bych o to usiloval, ale cítil bych to jako poděkování za jeho zdroj výdělku. Mám pocit, že majitel tohoto webu na nás uživatele čím dál víc sere (pardon). Možná i proto dlouhodobě padá počet návštěv i dlohoudobě AKTIVNÍCH účastníků.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, aliendrone před 1720 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dust8

Poslední novinka – kalorické tabulky, ale k čemu. Byl jsem asi pět let na hraně k totální anorexii, ale to né, že bych se o to nějak snažil. Taky jsem během té doby nepil. Až jsem se vrátil po letech k chlastu, tak jsem opět dostal zpět i apetit a teď mám krásnou váhu, zdraví i krásu. Ani moc ani málo i když pivní vanu už mám slušnou. ;) Takže nějaké kalorické tabulky jsou mi dobré asi tak jako mravencovi housle. Chtělo by to nějakou novinku i kdyby to byla seběvětší kravina. Alespoň bysme viděli snahu ne?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

Právě z toho důvodu tam nekoukám 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Spíš se dočkáš nějakého rozumného aktu od našich dem(ent)okraticky zvolených poslanců, než od provozovatele tohoto webu. Tady se dá očekávat leda tak výpadek/nefunkčnost v důsledku nezvládnutí javascriptu při přidávání dalších reklam. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

dust: od hodnocení 0 tě zachránily jen poslední dvě věty, jinak jsi na otázku moc neodpovídal…

před 1720 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek