Konec světa

Co si myslíte o konci světa 21.12.2012? Přežijeme?
Doplňuji:
Drap: jo máš pravdu, ale v rámci divoké diskuse jsem viděl červeně, tak jsem to plácl do pléna, nehledě na modrou, která bývá většinou dobrá

Nejlepší odpověď
Pájo

Vidím to podle následujícího rozhovoru dvou mayských kameníků takhle:

„Ty vole, já mám ten šutr malej, mně se tam ten kalendář vejde jen do roku 2012.“
„Hmm, to jednou někoho pěkně vyděsí…“

Další odpovědi
annas

Připojuji se k Drapovi. 7 stránek dotazů na totéž téma…

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­131&q=konec+sv%C4%9B­ta+2012

Drap

Dej si to do modré lišty. Bylo to tady už spoň desetkrát

gepik

Nevěřím na různé magické datumy. Pokud přijde nějaká katastrofa, bude to úplně z jiného důvodu, než k vůli pár číslům v kalendáři.

anonym

Doufám,že to nevyjde na pátek třináctého!

jendahun

Tak dlouho se na tom pracuje…já myslím,že už bychom si ho zasloužili.

lexx

Konec světa ? To by byl průšvih, lidé by přestali splácet půjčky, úvěry, lízačky a hypo. A co naše banky ? Zkrachovaly by.

SonsyMite

Jistě že přežijeme! Nemá to být konec světa ale nějaký přelom :D wtf