Avatar uživatele
SteimlX

komu-čemu zaplatit za odpady??

mám trvalé bydliště ve Vratislavicích, je březen a stále žádná složenka-já se na ni tak těším…- chodí slořenky k lidem či lidé pro složenky na úřady??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4070 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

U nás to funguje nejlíp tak, že kamoška zajde na pokladnu a tam to zaplatí i mně. Musí to být tuším do konce květenca ))
Taky máme na radnici ÚMČ k dipozici složenky, nikomu je ale neposílají.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Mně už přišla složenka na odvoz komunálního odpadu z chalupy, cena je o 50% vyšší než v minulém období. Mám čas do konce března na rozmyšlenou, zda bez odmlouvání zaplatit, nebo se opět pokusit MÚ vysvětlit, že chalupu obývám maximálně polovinu roku a těžko mohu produkovat odpad na dvou místech současně. V místě trvalého bydliště platím za celý rok. ☹

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Koukám že u nás je městský úřad štědrý . Popelnici sice mám, ale nikdo nikoho nenutí ji mít . Pokud ji má, tak si může zaplatit podle výběru odvoz 1 × 14 dní, každý týden , nebo koupit jednorázové známky a nechat vyvézt když je popelnice plná ( platím přímo popelářské firmě nikoliv MÚ !!). Veškerý odpad, včetně nebezpečného a elektrospotřebičů ( mimo popela) lze dále odvézt do sběrného dvora baz jakéhokoliv poplatku !!
Samozřejmě že v bytovkách jsou kontejnery a majitelé bytů se o odvoz finančně dělí.

Je vidět že když se chce tak to jde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

mě složenku taky neposlali
ségře jo..dojdu si na úřad
udělám tam čoromoro a
složenku tam zaplatím ..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Náš MÚ rozesílá jmenovitě každému obyvateli města s trvalým pobytem na jeho území oznámení o povinnosti uhradit poplatek za komunální odpad do konce května.Platba je možná přímo v pokladně úřadu,z účtu nebo složenkou na poště.Domácnostem s více členy je po dohodě umožněno uhrazení ve dvou splátkách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

U nás posílá úřad složenky- pro známku na popelnici jsem si došla- na placení mají prý čas do konce dubna , nevím jak je to u vás.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevím jak to chodí u vás, ale my když za tři měsíce nedojdeme na úřad, tak přijde složenka.Já si to hlídám, takže už v lednu si dojdu na úřad a tam to platím přímo pokladní a dostávám doklad na celý rok.
U mojí matky, tam složenky nedávají, kdo má plnou popelnici, doveze ji k silnici (nebo na jiné svozové místo) a na popelnici nalepí známku, kterou si koupí v trafice (popřípadě na jiném označeném místě).Popeláři popelnici vysypou a známku strhnou.
Podle mě je to výhodnější, protože takhle lidí třídí odpad (všude mají kontejnery označené na různé odpady a ty se neplatí) a do popelnice přijde to, co už opravdu nejde vytřídit.
Dříve jsme za narození dítěte dostávali různé výhody, dneska dcera, jen přijela z porodnice, tak během týdne ji přišla složenka za dalšího člena rodiny, takže už MUSELA ZAPLATIT 500 Kč za další osobu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

platis na trvalem bydlisti …bud slozenkou.. nebo rovnou na obecnim urade ..slozenky chodi na trvale vydliste…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek