Rokio

Kolika let myslíte, že se dožijete, pokud zemřete přirozenou smrtí?

Já myslím, že se dožiji pouze 70-ti let, protože jsem tlustý a beru hodně léků.

Odpovědi
paul1

Já doufám, že čím víc.

michalds

Tak proč nezhubneš? Musíš dodržovat zdravý životní styl.

Jiří Bohumil

Pokud „pánbůh dá“ a manželka mne případně nezabije 🙂, tak tolik, kolik mi bude přáno „tam nahoře“. A Tebou předpokládaný už mám dosti překročen.
Taky jsem byl tlustší (110) a bral jsem cca 10 let léky. Zhubl jsem (86), léky přestal brát a je mi podstatně líp.
Zhubnout se dá, chce to jenom trochu pevné vůle.
A některé léky proto i pak už brát třeba nebudeš muset.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.