Rokio

Kolik zázraků vykonal Ježíš Kristus?

Zajímá mě to z pohledu Bible a z pohledu katolického křesťanství.

Jestli na to budou mít názor i členové náboženské společnosti, Svědkové Jehovovi, budu také rád za jejich odpověď.

Předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

O něco méně než Jára Cimrman.

Další odpovědi
Drap

Mnoho. Všechny nejsou ani registrovány.

Roman71

Ježíš toho za svého pozemského života vykonal mnoho a jak se zmiňuje Jan na konci svého evangelia: „Ježíš udělal i mnoho dalších věcí. Kdyby se měly všechny dopodrobna zapsat, myslím si, že by na ty popsané svitky nebylo na celém světě dost místa“ (Jan 21:25).

Zdroj: https://wol.jw­.org/cs/wol/b/r­29/lp-b/nwt/43/21#s­=25&study=dis­cover