salsa verde

Kolik toho člověk unese?

před 14 dny zemřel manželovi otec, minulý týden mně kamarádka poprosila ať jí zajdu na nákup, dala mi tisícovku a já ji vytratila z kapsy, pak měl manžel autonehodu -velmi vážnou, včera mně okradli kapsáři, vzali mi peněženku se všemi možnými doklady a ke všemu se mi cestou na nádraží zlomilo kolečko u toho pojízdného kufru…Jak daleko to ještě zajde?

Nejlepší odpověď
casey

Clovek toho unese vic nez si mysli. Jak se rika, nestesti a smula nechodi po horach, ale po lidech a nekdy se to bohuzel takhle sejde. Doufam, ze mas vybrano na dloouuho dopredu a s manzelem vse dobre dopadne a tez doklady nikdo nezneuzije. Drzim palce.

Další odpovědi
hornik.

Ahoj, insignie je hledat takové krimi zprávy, které jsou z každ. života. Nehody, přepadení, … Jako třeba http://www.no­vinky.cz/krimi/240010-lupici-zranili-a-okradli-muze-pote-jej-hodili-do-reky.html

To je ale slabý obrázek naší spol., tak mrkněte sem,
http://www.po­licie.cz/spra­va-jihomoravskeho-kraje-patrani.aspx

Když se tohle děje v některých částech republiky, severní Morava nebo sev. Čechy, ukazuje to na kocoura Mikeše. Vytratila jste opravdu tisícovku, nebo šlo o něčí plán získat tisíc korun? – Jestli je možné dnes někomu věřit? Buďte ráda že se to kolečko u kufru zlomilo, snad to může značit že se při další cestě životem nebude nic podobného opakovat. Věřte, že se vám manžel vrátí brzy domů, i když vůz je na odpis. A opatrujte se!

anonym

Ted uz se bude jen a jen darit. Myslete si to a ono to tak bude. Kdyz se budete bat , co zase priste priste prijde za katastrofu , tak ona zase nejaka prijde. ☹ Ja premyslim uplne stejne jako Kapka. Ctu si casto knizky od Arnosta Lustiga , ktery prezil koncentracni tabor … , nebo , az budete mit chvilku , najdete si v ivysilani na CT 1 – 13.komnatu s nim. Drzim vam palce , at uz je jen lepe. -iv-

kapka

Někdy se to tak nešťastně sejde a člověk má pocit, že už se snad smůly nezbaví. Měla jsem takové dva týdny někdy zjara. Nebudu psát přesně, co se stalo, ale bylo to dost podobné Vašemu trápení.

Já si v takových chvílích vždycky říkám, jak to měli lidé těžké třeba za války, když přišli okupanti a sebrali jim domovy, svobodu, zabili spoustu lidí z rodiny a přátel, matkám sebrali děti, manželé šli na vojnu. Jak silní asi museli být ti, kteří toto zažili?

Tata

Kolik toho člověk unese záleží v každém případě na něm, na jeho přístupu k životu. Pokud se budete litovat a splétat katastrofické scénáře svého života, tak vás to brzi složí a bude z vás troska, která ve svém životě vyhledává pouze negativní události a vše svádí na nepřízeň osudu. Jenže život se skládá najen z těch negativních událostí, ale také z příjemných událostí a šťastných chvil. Někdy se hromadí více těch, jindy těch druhých. Skuste si pomoct textem jedné z písniček Fešáků, „Víš, život není zlej, ale dokud ještě žijem je všechno OK“.