Drap

Slavíte někdo, nebo budete slavit dnešní Den otců?

Taky tyto nově zavedené svátky neslavím. Ne, že bych proti Dni otců něco měl, ale do naší kultury a života to nikdy nepatřilo.

Odpovědi
Psychotic

Ne. Ale já neslavím ani den matek. Možná jsem flákač, ale nediskriminuji 🙂

anonym

Děti s vnoučaty už mi popřáli a předali malý dáreček. Ale že bych slavil, tak to ne.

Drap, a patří do naší kultury a života slavení 8 května, Halloweenu, sv.Patrika, Santa Clause a dalších západních oslav všeho druhu?

Kepler

Já ani nevím, že takový svátek existuje. A ono je jich víc, tak pro jistotu slavím náhodně. Třeba Ledové muže, debo Den Země.

anonym

Díky za připomenutí svátku. Nebudu to před otcem zmiňovat, protože o tom stejně nemá tušení, ale půjdu mu dnes pomoct více, než obvykle. Práce kolem domu je habaděj. :)

M_Petr_M

Ne. Já mám radši pohodové dny a ne nějake slavení

anonym

ano, slavím už od rána

Nuk nuk

Upřímně řečeno mívám trochu rozpaky, když mi děti dávají přáníčka ke dni matek. Bez nich bych možná ani netušila, že nějaký je. Takže den otců mi uniká úplně.

Celkově jsem notorický neslavič. Ne že by mi svátky a slavení vadilo, to ne, ale prostě mi to nějak uniká, natož pak u těch importovaných.

anonym

Slaví to i ti, co děti adoptují?

Drap

Nemusí být žádný dar. I prosté popřání velmi potěší. Klidně otci popřej. Všichni svým rodičům velmi málo říkáme že je máme rádi. Až odejdou, tak nás to mrzí, že jsme to nestihli.

anonym

Však otec ode mě dostal k nedávným 50tinám opravdu pěkný dárek, který využije v garáži při práci. Měl radost a ulehčí mu to čas a námahu. Jinak asi jsem se zeptal jako bych byl adoptovaný, ale nejsem. Jen mě to tak napadlo.
Měl jste dobrý vztah s otcem?

Drap

Samozřejmě, proč ne. Otec je ten, kdo dítě vychovává. Nemusí být biologickým otcem.