Avatar uživatele
Drap

Slavíte někdo, nebo budete slavit dnešní Den otců?

Taky tyto nově zavedené svátky neslavím. Ne, že bych proti Dni otců něco měl, ale do naší kultury a života to nikdy nepatřilo.

Upravil/a: annas

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, johana 56 před 2838 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Psychotic

Ne. Ale já neslavím ani den matek. Možná jsem flákač, ale nediskriminuji 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Děti s vnoučaty už mi popřáli a předali malý dáreček. Ale že bych slavil, tak to ne.

Drap, a patří do naší kultury a života slavení 8 května, Halloweenu, sv.Patrika, Santa Clause a dalších západních oslav všeho druhu?

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Já ani nevím, že takový svátek existuje. A ono je jich víc, tak pro jistotu slavím náhodně. Třeba Ledové muže, debo Den Země.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Díky za připomenutí svátku. Nebudu to před otcem zmiňovat, protože o tom stejně nemá tušení, ale půjdu mu dnes pomoct více, než obvykle. Práce kolem domu je habaděj. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M_Petr_M

Ne. Já mám radši pohodové dny a ne nějake slavení

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ano, slavím už od rána

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Upřímně řečeno mívám trochu rozpaky, když mi děti dávají přáníčka ke dni matek. Bez nich bych možná ani netušila, že nějaký je. Takže den otců mi uniká úplně.

Celkově jsem notorický neslavič. Ne že by mi svátky a slavení vadilo, to ne, ale prostě mi to nějak uniká, natož pak u těch importovaných.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Slaví to i ti, co děti adoptují?

před 2839 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Nemusí být žádný dar. I prosté popřání velmi potěší. Klidně otci popřej. Všichni svým rodičům velmi málo říkáme že je máme rádi. Až odejdou, tak nás to mrzí, že jsme to nestihli.

před 2839 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Však otec ode mě dostal k nedávným 50tinám opravdu pěkný dárek, který využije v garáži při práci. Měl radost a ulehčí mu to čas a námahu. Jinak asi jsem se zeptal jako bych byl adoptovaný, ale nejsem. Jen mě to tak napadlo.
Měl jste dobrý vztah s otcem?

před 2838 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Samozřejmě, proč ne. Otec je ten, kdo dítě vychovává. Nemusí být biologickým otcem.

před 2839 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek