zjentek

Kolik tipujete omylem sestřelených dopravních letadel během konfliktu na Ukrajině?

Mimo jiné, mají tam rozmístěné i „staré známé“ BUKy.

(Anketu zakládat nechci, aby otázka nepůsobila divně.) 👍

Nejlepší odpověď
Justin1

Pokud vím, žádná dopravní letadla tam nelétají.

Další odpovědi
aliendrone

Omylem? ŽÁDNÉ! Pokud k něčemu takovému dojde, tak šechna letadla budou ÚMYSLNĚ sestřelena „nepřítelem“ za účelem poškození pověsti „těch hodných“. Je fuk, které považuješ za ty první nebo tamty druhé. ;) :D :D

led

Civilné lietadlá sú presmerované do bezpečnej vzdialenosti od bojovej zóny. Ak pozriete na mapu na juhu je najbližší letecký koridor južne od Krymu až nad Tureckom, východne až za Volgu, severne až nad Litvu (nelieta ani nad Bieloruskom) a západne kopírujú poľské, slovenské maďarské, rumunské a bulharské letecké trasy.
zdroj https://www.flig­htradar24.com/a­irport/ror

dubraro

Dopravní letadla v této době nad Ukrajinou nelétají.
Ale největší nákladní letadlo na světě už Rusové Ukrajincům zničili. Ani nikam neletělo.

Pepa25

Justin1: tazatel je poněkud jednodušší, na něho musíte s obrázkem: https://www.im­gup.cz/image/u­krajina.kIul

zjentek

Pětadváca, čemu nerozumíš na frázi střední dolet, heh?

zjentek

Justin no a takovej BUK letí jako komár za teplem a cestou moc nerozlišuje kde je jaká hranice a čeho. Střední dolet, výška téměř 30 km.