štamgast

Kolik stojí žabí stehýnka?

Dejme tomu 10ks.

Nejlepší odpověď
quentos

žáby jsou chráněné a dnes už na vyhynutí, Vy byste je ještě za těchto podmínek žral???

Já bych Vám taky ufik nohy, tepelně upravil a prodal jako pochoutku.

Znáte ten kreslenej fór, jak žáby na invalidním vozíku vjedou do restaurace, namířej si to k lidem pochutnávajících si na stehýnkách a spustěj na ně: „Tak co, k*rva, šmakuje?!?“

Další odpovědi
hanulka11

nevím kolik stojí 10ks ,
ale viděla jsem je ve francouzské prodejně a 1kg mražených stálo 340kč

bubukaa

Tady jsou celkem levně http://www.ak­cniceny.cz/de­tail/zabi-stehynka-mrazena-502008/

honza19hk

ááá pán je labužník. Taky jsem je tehdá sháněl a nesehnal takže ani nevím kolik stojí.Ale zkus vietnamce ti by je mohli mít už třeba uvařené.Jinak v obchodě jsem je nikdy neviděl.Ale už je to dýl,co jsem je sháněl,že budu mít oběd,ale nc z toho nebylo.

elektrikář

To co se prodává jsou žáby šlechtěné speciálně na maso. Chované v klecích asi jako u nás kuřata.Nejsou z vašeho rybníka.Já jsem to neskoušel jíst. Ale moje dcera byla jako kuchařka ve Švédsku.Obalovali je v trojobalu a smažené podávali z bramborem.Ze zvědavosti ochutnala je prý to podobné kuřeti.

hanulka11

http://files.u­loziste.com/4851ccf­0f8351d02/zku­sím vložit obrázek – nějak se mi to poslední dobou nedaří

hanulka11

Fotka se nevložila .Poradí někdo jak vložit fotku ??????