tony2412

kolik stojí vyfrézování klíče do zapalování?

je cena za klíč do zapalování Fabie 2000,myslím tím vyfrézování drážky do klíče a za čip ID48,800 kč přijatelná?Je to bez nahrání čipu,jen za holej čip,cena za klíč s čipem je na netu asi za 500 kč,to by vycházelo udělat tu drážku na 300 kč,to se mi zdá dost…Klíč mi prodali v zámečnictví,ale nahrát ho neuměli…

Odpovědi
isteron

Nás sa nepýtaj. Opýtaj sa toho, kto by ti to urobil. Bežný kľúč do FABky stojí u nás 1,5 €.