Elk

Kolik stojí ochota, dá se něčím vyjádřit snaha?

Odpovědi
iceT

Ochota nestojí nic,jen trochu času.Snaha se cení,ale ne vždy bývá doceněna.

poa.li

Ochota stojí ve svém důsledku nervy, snaha se vyjadřuje činy…

Radak

Snahu a ochotu lze vyjádřit hřejivými slovy: Prosím, děkuji, s radostí(to nádobí umyji), rádo se stalo, pro tebe udělám vše, že jsi to ty…
Někdy se hodí drobný dárek.
Kolik stojí? Zřejmě taky čas, a ten se dá vyjádřit i finančně, ale o tom to tady není.