Všehomir

Kolik stoji celolak auta?

Odpovědi
tforro

Jen tak od boku 7–10tis barva.
Cena barvy je jedna věc, ale připravit auto pro lak je na další desetiticíce. Sundat lišty, kliky, vyrovnat každou oděrku od kamínku atd… A samozřejmě např. sundat tapecírunky ve dveřích, kufru (auto se nestříká jen zvenčí, ale částečně i zevnitř)
Není problém v tom být za 30tis (a samozřejmě i mnoooohem více), pokud to má být udělaný pořádně.

anonym

Záleží podle toho, jakou barvu použiješ a jak je tvé auto velké.

Jakub Tlapal

Záleží jak kde 🙂 . Já jsem si nechal přelakovat skoro půlku svého auta a platil jsem necelých 8 000 Kč tady . Není to úplně levná záležitost, ale kromě poškrábané karoserie bylo auto skoro jako nové, tak proto jsem se rozhodl do opravy laku na autě investovat peníze 🙂 .

Renikled

Kdo mi prosím zvládnete poradit ohledně správného starání se o lak auta? Můžete mi poradit, jak se správně o lak auta starat prosím?

Petrovskalui

Jednoznačně používáním kvalitní kosmetiky na auto. Já mám s manželem auta jako koníček, a proto jich máme doma také 6. O všechna se staráme jak nejlépe umíme. Ohledně laku auta se vyplatí používat keramickou ochranu laku. Kdyby jste to chtěl vyzkoušet, tak doporučím se mrknout na stránky obchodu halbich.cz speciálně na značku Korrek. Od nich koupíte kvalitní přípravky. Velkou výhodou je, že keramickou ochranu laku auta dokážete na pořádně umyté auto aplikovat během cca 15 – 20 minut.