zjentek

Kolik si mohu vydělat jako model?

Kolik si mohu týdně vydělat jako věšák na hadry?

Odpovědi
elkon

To, co je ve smlouvě, kterou každý model dohodne a uzavře. Agentury ale nevyhledávají kdejakého „pošuka“. Stačí se podívat do módních časopisů.

Dochy

Podle toho, co to Tobě, vím, tak tak maximálně 3 piva 😉 Sorry 😉

Drap

Podlr toho, kolik příslušná agentura platí. Někdy málo, někdy hodně

cappuccino

Mas vypracovane telo, ladnou chuzi a jsi fotogenicky? Verim, ze se o Tebe agentury i zenske poperou:) !!

john0000000

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které Kontaktoval jsem prostřednictvím tohoto e-mailu: {christharmony­loanfund@gmail­.com}

zjentek

Dochy, to není špatné, do začátku 😉

Dochy

😉 Ale na týden jsou 3 piva trochu málo, bude potřeba zapátrat dál a své služby nabídnout ještě ve fotomodelingu a v hereckých agenturách, abys to vytáhl alespoň na 7 😉

zjentek

Aha a já bláha myslel, že podle toho co o mě víš tak že mě hádáš na tři kousky denně 😕