Avatar uživatele
Lgee

Kolik procent štětek je mezi mladými holkami ve věku 16–21 let?

Podle mě 95%

Dráp: to je i víc psychopatů...

Zajímavá 0 před 299 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Domnívám se, že je těžké stanovit, kolik mladých dívek se chová promiskuitně a střídá partnery. Spisovněš spíš promiskuitní dívka. Mezi ně tří i prostitiuky.

Kdo se u nás řadí mezi tyto dívky. , dívka, která je sexuálně nestálá, střídá partnery,pokud je vdaná, je nevšěrná i manželovi. Vytváří nejen milotný trojúphelníok a,e i mnohoúhelník.

Někd jsem slyšela v pořadu TVX, , že asi 32 % dívek uuplatňuje sex bez lásky, takže střídá partnery. Takže se domnívám, že počet promiskuitních dívek vzrůstá, protože se uvádějí hodnotyx -sex, peníze, auto. Hodně takovýchto dívek je mezi studentkami, které si takto vyděšlávají peníze na studium.

Takže podle čísla o sexu bez lásky, bych uvedla asi tak 80 % dívek, které střídají partnery. Za únosné se považuje od 5 do 10 parnterů. 50 je už moc. Průměr je 30 partnerů erů. - viz odkaz.

https://www.maminka.cz/…

Kdysi vyšla v Klubu čtenářů kniha Rozpravy o mravech hříšných kurtizán od renesančního italského spisovatle Aretina. v pvnío části se dovíme o ženě , která se naučila sexuální praktiky jako jeptiška. vystoupila z kláštera, stala se prostitutkou a nakonec vzornou manželkou.

Renesanční dílo, které v první části působí drsně.Autor píše otevřeně o sexualitě, ale nepůsobí pohoršeně dí ky jazykovým uměleckým prostředkům

Najdeme puoučení o tom, jak ženy mohou obalamutit muže, získat si je a udržet, včetně návodu mladým dívkám ze strany starých chův, matron a bývalých nevěstek. Tyto ženy, vybavené bohatými zkušenostmi svého povolání, probírají v průběhu tří dnů řadu prostých i rafinovaných způsobů, jak si pomocí svého řemesla zajistit příjemnou existenci od klášterů až po domy bohatých patricijů.

https://www.martinus.cz/…

Jiné mravy, jiný pohled na něš

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

0 -1%

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Nejvíc v Rusku pak v Thajsku (Dánky se tolerují, tam je to od srdíčka, peníz netřeba).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Tak to je silně přehnané. Podle mne bude procento výskytu porovnatelné s muži střídajícími partnerky (prostitutmi).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Asi tak 175%! ;) :D :D
NE, nespletl jsem se s tím procentem. Časem poznáš, že po dosažení určitého věku (u každé ženy jinak) se jim tento nadále nezvyšuje, takže navzdory dalšímu uplynulému roku je jim pořád STEJNĚ. Tak PROTO. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

Drap>>> Lépe by bylo napsat "méně než jedno procento včetně" (jakkoliv to podle mě tak není), protože z tvého údaje plynoucí MOŽNÁ NULA... :o :o :D :D ;)

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava