CTTON

Kolik procent lidí sleduje porno?

Jsou nějaké statistiky?

Odpovědi
led

Pozrite si štatistiky vyhľadávačov. Porno stránky majú pomerne vysoké zastúpenie na popredných miestach aj od českých užívateľov.

anonym

Jsou jen dva druhy lidí: Ti, co na porno koukaj, a ti, co lžou.

Drap

Kde by se vzali statistiky? Ty taky sleduješ porno a hlásil jsi to někam? Zkus napsat na Statistický úřad a třeba takovou statistiku zavedou.

zjentek

Dotaz směruj na Google, ti vědí přesně!

Hurvínek NOMINACE TVL… sis teda poplet hóódně stránek dohromady, koukám… (;

Kryšpín

Pro Čechy dost vysoké, ale mají to lepší než poslouchat některé skoro politiky.