jirka F

Kolik procent kakaa v čokoládě snesete?

Já maximálně k 50 % kakaa chutnal jsem i 99% a nebylo to vůbec k jídlu.

zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
marci1

70%, víc už ne. 😄

Další odpovědi
Ametyst

80 % je nejvíc, vyšší obsah kakaa už není žádný přínos. Ale beru to tak, že čokoláda je jen občasná pochutina, ne základ stravy.

GM

70 % je tak akorát.

Malvína

70%.

Filip84

Já nevím, já jsem to neštudíroval, takto jako speciálně, že bych si vzal tabulku čokolády a študýroval, kolik je v ní kakaa. Já na sladké nejsem, čokoládu moc nerad, a když už, tak normální mléčnou čokoládu za dvacku, tak jednou za dva roky.

Dršťková je dršťková a svíčková je svíčková, na co čokoládu, tvl! 🤦‍♀️😅

Drap

Klidně i 99

elkon

Neřeším to, ale nesmí to být mléčná, která není právě nejzdravější (bez ohledu na masivní reklamy).

zjentek

Asi klidně čistou bez přísad, pokud existuje.

Filip, to ale není sladká pochotka. (;

Rokio

Asi 70 %.

Lgee

100% je nejlepší.

Bělousek

70%, mám ráda čoko s příchutí