Dr. Darko

Kolik peněz si může člověk oficiálně přivydělat, pokud je na veden na úřadu práce?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Za nekolidující zaměstnání se považuje činnost na základě pracovního nebo služebního poměru, pokud měsíční výdělek nepřesáhne polovinu minimální mzdy, nebo činnost na základě dohody o pracovní činnosti, pokud měsíční odměna nebo odměna připadající na 1 měsíc za období, za které přísluší, nepřesáhne polovinu minimální mzdy.

Zdroj: https://www.u­radprace.cz/pra­va-a-povinnosti-uchazece-a-zajemce