bolak

Kolik pater maj nejvyšší paneláky v čr?

Nejlepší odpověď
brillant

nejvyšší panelovou stavbou na území hlavního města je 81 metrů vysoký – 23 patrový hotel Kupa na Hájích – Praha 4

Zdroj: http://www.in­foglobe.cz/za­jimavosti/vite-ze-prazska-nej/

Další odpovědi
Drap

Pokud si pamatuji, tak nevyšší bylyu nás cca 15 –16 pater.Někde je třeba i více.

honza19hk

u nás jsou nejvyšší 17 patrový.

Kamionacka09

Tady u nas mame nejvysi 13 pater

zzzzz

V Ostravě je „mrakodrap“ má asi 20 pater, ale používá se jen spodních 12, statici vrch uzavřeli, protože když fouká, tak se to tam houpe.

bolak

brillant: já myslim klasickej panelák, na sídlišti

Drap: ve kterým městě to bylo?

ostatní: piště kolik máte pater u vás

annas

V diplomové práci jsem našla, že obytné paneláky měly od 6 do 13 pater.

manon

Sedm :)

bolak

můžeš psát do odpovědí, říkal sem si že takhle to bude rychlejší, nechat si vypsat od všech lidí kolik maj pater a pak vybrat největší číslo :)

manon

Já Ti to chtěla ulehčit, když už vidím, že nevyhraju – ale abys zároveň věděl, že jsem se na to nevyflajzla :)