Gonfaloniér

Kolik může stát výměna skla v oknech?

Např. přesklení v malém (asi 30 X 30cm) čtvercovém okně ze dřeva.

Na internetových stránkách, které nabízejí přesklení, jsem našel jen běžné informace, co je potřeba udělat s rozbitým oknem, popis druhů oken, něco o zateplení a služby té firmy atd, ale nic o ceně. Nevíte, alespoň odhadem na kolik by to přišlo?

děkuji

Nejlepší odpověď
Roman71

To je těžké, protože každý sklenář si účtuje své služby krapet odlišně. Chce to zjistit, kdo takové zasklívací služby místně poskytuje a zavolat tam nebo rovnou zajít. Potřebný parametr bude tloušťka skla ve vašich oknech, zbytek bude na rozměrech okna. Víc vám poradit nedokážu.

Další odpovědi
aliendrone

Orientačně > https://www.skle­narstviklapka­.cz/cenik-skla-sklenarskych-praci

Je to jak píše Roman71, něktěří sklenáři účtují „kompletní cenu“, jiní účtují zvlášť materiál (typ/tlouśtka skla) i práce (vymlácení starého, očištění, nařezání nového, vložení s přetmelením), dále zda-li je to práce „na místě“ nebo jim už např. předem vymlácená/očistěná okna dovezete do dílny, takže jediný relevantní údaj dojde až po konkrétní domluvě. :)

aliendrone

NJN – Silvestr, sklenáři mají ŽNĚ!!! ;) :D :D

Gonfaloniér

Ad Roman71

Jaj, dal bych ti bodík, ale prý jsem ”Vyčerpali svůj denní limit pro kladné hodnocení odpovědí.”

Roman71

Gonfaloniére, nelam si tím hlavu 🙂 ..zítra je taky den 😉

Gonfaloniér

Však jo. :)