Rokio

Kolik musím mít podle vás peněz, abych byl bohatý?

Začátek bohatství

Nejlepší odpověď
Dochy

Víc, než dokáže utratit manželka.

Další odpovědi
Quimby

Já bych si připadal bohatý, kdybych měl tolik peněz, že bych se nemusel starat o to kolik jich doopravdy mám.

ten který je

Tolik, abys nebyl na nikom závislý a finance by mohly bez problémů pokrývat tvé potřeby.

syrecek17

Tolik, ze se nebudes muset bat ze ti dojdou.

Agneta

Milionářem je sice každý vesničan, který si nemůže dovolit koupit ani celozrnné pečivo a kupuje tedy jen ty známé české rohlíky, ale jeho domek má cenu miliónu.

Jenže milionářem v tomto smyslu slova se stáváš teprve když máš ten milión v peněžence na útratu…no dobře teď nemusíš mít ty čtyři centimetry* v peněžence najednou, že:DDD

*)v pětitisícovkách

Awe

Pro mě je to tehdy, když nebudu muset počítat a finance vůbec řešit, koupit si cokoliv potřebuju, zajít si kam potřebuju jít do země do které chci.

klumprt

Příjem nad 100 000 Kč měsíčně a majetek aspoň 10 milionů Kč.

Emefej

Bohatý budeš v momentě, kdy tě taková otázka přestane zajímat.

UltraFan

To je hodně individuální … pro mě je to třeba od 1 milionu 🙂

terry

Tolik, aby ti po zaplacení všeho, co potřebuješ a po čem toužíš, ještě zbylo.
Každý měsíc.

anonym

Nemusíš mít žádný prachy, bohatství je úplně někde jinde a má jiný hodnoty než prachy.

anonym

Bez koruny není milion!