kurec

Kolik je pro vás hodně peněz?

Když řeknete že máte hodně peněz na učtě? kolik máte na učtě? 100 000kč? 500 000Kč? 10 000 000Kč?

Nejlepší odpověď
Dochy

Relativní. Podle aktuální situace. Když si půjdu pro rohlíky a v peněžence budu mít 1000, mám tam hodně. Pokud hledám byt a mám 2 miliony, je to málo.

Další odpovědi
dalamaneek

Existují lidé, kteří mají peníze, a lidé, kteří jsou bohatí. Mimochodem proč si ukládat peníze na účet, když můžete vlastnit banku?

da ny

Jak kdy. Peníze přece kazí charakter ;D
Mně stačí tolik, abych měla (finančně) na hojnost všeho, čeho je k životu třeba (zaplatit, pořídit).

Drap

Ještě jsem to nikdy neřekl. Dostatek peněz je tolik, abych mohl spokojeně žít, topit, bydlet bez ohledu na to co zase pomatení politici vymyslí a nemusel sledovat zda rohlík stojí 3 Kč nebo už 5korun. Hodně peněz je potom tolik, že k tomu všemu si mohu kdykoli pořídit co bych potřeboval, občas si někam zajel, investovat do domu když potřebuji a nemusel o tom moc přemýšlet.

elkon

Zbytečný dotaz, každý má hranici jinde.

zjentek

Hodně je tolik kolik nestíhám uvalit! 🤷‍♂️

Lgee

Na úctě nemám skoro nic zatím (ale za bohatství považuji tak 50000000 Kč za to už se dá koupit skoro vse, přesto že za 10 mega kolikrát ani byt.

Rokio

Hodně peněz je podle mě více než 3.000.000 Kč. Tehdy je dle mého názoru Čech bohatý. Musí to mít ale ve financích.

df

da ny>> ten, kdo má málo peněz, tak napíše, že peníze stejně kazí charakter. Pro mě jsou peníze prostředkem ke svobodě a nezávislosti.

cappuccino

kurec: jenom blazen by mel tolik penez na uctu!!