Avatar uživatele
kurec

Kolik je pro vás hodně peněz?

Když řeknete že máte hodně peněz na učtě? kolik máte na učtě? 100 000kč? 500 000Kč? 10 000 000Kč?

Zajímavá 0 před 548 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dochy

Relativní. Podle aktuální situace. Když si půjdu pro rohlíky a v peněžence budu mít 1000, mám tam hodně. Pokud hledám byt a mám 2 miliony, je to málo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dalamaneek

Existují lidé, kteří mají peníze, a lidé, kteří jsou bohatí. Mimochodem proč si ukládat peníze na účet, když můžete vlastnit banku?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Jak kdy. Peníze přece kazí charakter ;D
Mně stačí tolik, abych měla (finančně) na hojnost všeho, čeho je k životu třeba (zaplatit, pořídit).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ještě jsem to nikdy neřekl. Dostatek peněz je tolik, abych mohl spokojeně žít, topit, bydlet bez ohledu na to co zase pomatení politici vymyslí a nemusel sledovat zda rohlík stojí 3 Kč nebo už 5korun. Hodně peněz je potom tolik, že k tomu všemu si mohu kdykoli pořídit co bych potřeboval, občas si někam zajel, investovat do domu když potřebuji a nemusel o tom moc přemýšlet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Zbytečný dotaz, každý má hranici jinde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Hodně je tolik kolik nestíhám uvalit! 🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Na úctě nemám skoro nic zatím (ale za bohatství považuji tak 50000000 Kč za to už se dá koupit skoro vse, přesto že za 10 mega kolikrát ani byt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Hodně peněz je podle mě více než 3.000.000 Kč. Tehdy je dle mého názoru Čech bohatý. Musí to mít ale ve financích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

da ny>> ten, kdo má málo peněz, tak napíše, že peníze stejně kazí charakter. Pro mě jsou peníze prostředkem ke svobodě a nezávislosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

kurec: jenom blazen by mel tolik penez na uctu!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek