Rokio

Kolik máte bodů síly?

V PC hrách má váš hrdina určitý počet bodů nějaké statistiky. Bezejmenný hrdina ve hře Gothic má na začátku 10 bodů síly. Postupně se pak vylepšuje.

Jak je to u vás? Já myslím, že mám tak 30 bodů síly, protože jsem býval skoro šampiónem v páce.

Nejlepší odpověď
Filip84

A k čemu je Ti to dobré, když máš v hlavě škvory?

Nevím, nepřemýšlím nad takovýma koninama.

Další odpovědi
Mravenec

Když to vezmu úměrně jako ve hře Gothic, měl bych něco kolem 50 síly. S obouručnimi zbraněmi bych to ještě nesvedl.

Lgee

2 body možná jeden.