BohousDostal

Kolik bodů je za tyto trvalé následky?

Dobrý den,
po různých vyšetření po mém pracovním úraze jsem dostal konečnou zprávou.
Co se týče trvalých následků, ve zprávě
stálo toto: “ Omezení hybnosti karpu se snížením síly flexí (20 stupňů, kde norma u zdravé ruky je 85–90 stupňů) a rotací “.
Bylo mi řečeno, že body se sčítají, bohužel se nemohu nějak dopočítat. Mohl by mi někdo znalý poradit, jak vypočítat výsledné body? Děkuji.

Odpovědi
paul1

Ohodnocení bodmi při pracovním úrazu by měl udělat vyšetřující lékař.

Pepa25

Z popisu není jasné, jestli jde o levou nebo pravou ruku. Dále mi není jasné, co s čím chcete sčítat, když popisujete jen jeden problém …