Rokio

Kolik má Země měsíců a jak se jmenují?

Zajímalo by mě, jaký počet měsíců má naše planeta a jak se jmenují.

Nejlepší odpověď
Kepler

Přesný počet není znám, neboť jejich počet se neustále mění. Např. se odpoutal Měsíc československo – sovětského přátelství, setrvává duben – Měsíc knihy (ale ten se brzy přejmenuje na Flash disk) a občas přibudou jiné. Mám v to hokej, ačkoliv jsem Kepler.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… na TOTO se zeptá MATURANT NA PRESTIŽNÍ ŠKOLE ???!!!??? …
… to teda to naše školství vypadá !!!
… na todle znaj odpověď i na Alíkovi …

Drap

Země má pouze jeden měsíc a jmenuje se Měsíc.