garminlo

Kolik lidí ještě bude muset zemřít v Brazílii na Covid-19 než zvítězí rozum nad ekonomickými zájmy?

https://www.no­vinky.cz/koro­navirus/clanek/bra­zilie-je-pred-kolapsem-nakazenych-pribyva-po-tisicich-a-co-mam-delat-pta-se-prezident-40324975

Odpovědi
Edison

To se stejně můžeš ptát, kolik ještě bude mrtvých v Rusku, USA, Švédsku…

Přestaň věřit bulváru.

dr.luha

Za dg C-19 dostávají extra peníze, v globálu se jen přesunují úmrtí z jedné kolonky do druhé.

mosoj

No tak u nás to také ještě neskončilo. USA ale nepřekonáme, ti musí být ve všem první. Navíc prachy jsou až na prvním místě. I u nás je snaha vyměnit lidský život za prachy!!!!

Pepa25

Nejde o ekonomické zájmy, ale neschopné vedení země.

df

Nevěř tomu, je to zkreslené.