Georgo2010

Kolik letos plánujete utratit za dárky? Budete to řešit i nebankovním/spot­řebitelským úvěrem,příp. v jaké výši?

Nejlepší odpověď
kropitko

Vánoce budou skromné. Je zbytečné kupovat nějaké zbytečnosti, to co nutně potřebujeme si pořizujeme během roku, nečekáme na Ježíška. Úvěr si rozhodně brát nebudeme.

Další odpovědi
hanny 2

Brát si úvěr na vánoční dárky je absolutní bláznovství a nezodpovědnos­t,zvlášť v dnešní době.
Letos dostanou dárky jen vnoučátka,s os­tatními jsme se domluvili na nějakém vtipném dárku do 20,–Kč.Vymyslela to dcera se zetěm,mě to připadne dost neřešitelné,ale prý když nic nevymyslím,tak mám dát dvacku do obálky /to řekl manžel/.Tak teda nevím......