tajnaL

Kolik kcal ve 100 g má točená zmrzlina s příchutí máslová sušenka?

Kolik kcal má točená zmrzlina s příchutí máslová sušenka na 100 g?

Kolik kcal má točená zmrzlina s příchutí máslová sušenka na 100 g tuky,cukry,sacha­ridy,bílkoviny?

Existuje zmrzlina s příchutí máslová sušenka? Nebo platí zmrzlina s přichutí + máslová sušenka?

Ano zmrzlina s příchutí máslová sušenka.

Odpovědi
ivzez

U točené zmrzliny ti odpoví prodejce,
u máslové sušenky toto najdeš na obalu.

Edison

Nelze odpovědět. Nedostatek vstupních informací. Neznáme přesné složení.

nyjono

V 11 letech se už můžeš na všechny hodnoty kcal ptát prodejce.
Líp stejně uděláš, když sladký omezíš a půjdeš ven s kamarádkami. Nejlíp bez mobilu a tabletu.