peterd108

Kolik jste toho už dneska vypili? :)

Nejlepší odpověď
Kepler

Já nevím, moc si to nekontroluju. Ale znám jednoho srandistu, který tvrdil, že nepije. Měl pravdu, on si to jako doktor píchal nitrožilně. Prý si k tomu nebude ničit ještě žaludek…

Další odpovědi
nyjono

Něco čaje a jeden clever drink.
Teď zvažuju, jestli mám chuť na vínko nebo colu s rumíkem 🙂

ivzez

Málo.
Dvě kávy, asi 3/4 litru vody a necelého půl litru kofoly.

Malvína

Asi tři panáčky zelené :)

dudu

Pouze ochtlíka dvanáctihvězdičkové Metaxy a pak jen ředěný džus. O půlnoci bude šampáňo.

zjentek

Buchnul jsem pivošampus Hoegaarden. Malinové. Vysál jsem to do dna. Čemu?

https://piva.he­ureka.cz/hoega­arden-rosee-0_75l/

Tw!st

Ještě nic, nevím jestli nebudu ještě řídit, ale někdy po půlnoci si určitě něco dám 🙂

Edison

Ona je to nějaká povinnost?

hapiky

Poslušně hlásím proč se ptáte?