Adis99

Může se mně něco stát…?

Koupila jsem si pití (Bonaqua,jemně perlivá). Vždycky radši kontroluju jestli to není prošlé. Teď jsem se zrovna nepodívala,a psalo se tam že je to už měsíc a 5 dní prošlé. Může mně být špatně?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, Pij raději vodu z vodovodu.

Další odpovědi
bolak

Jo, je to hotový hazard ze životem! ;)

Já šel tudle vrátit do kauflandu pomazánkový máslo, který bylo plesnivý kolem dokola a že prej mám smůlu. Bylo mi řečeno že to máslo je dobrý, protože datum spotřeby je až 25 květen. Peníze mi vrátit nechtěli, prodavačka jen pokrčila rameny a řekla: „Tak si to tak neberte, prostě jste jenom neměl šťastnou ruku.“

Nakonec se mi to teda aspoň podařilo ukecat do tý míry, že mi bylo laskavě povoleno pomazánkové máslo vyměnit, čili zkusit štěstí podruhé a černýho petra vrátit zpátky do regálu, kde bude čekat na jiného šťastlivce.

Takže bonaqua, perlivá neperlivá, pokud v ní neplave mrtvej chlap, tak to normálně vypij. Věř mi že pokud nejseš dítě z bubliny, tak se ti nic nestane. Kdybys viděla co všechno už sem v životě vypil a sněd já…

Pájo

Mluvíte o minerální vodě, jemně perlivé, „měsíc a 5 dní prošlé“? :D
Co na to řici?
Myslíte to opravdu vážně?

Odpověď – pokud je to vážně – nemůže se Vám stát nic.

Kamionacka09

Ja uz bych to dal nepila,ale klidek,vadit by to nemelo,neni to zkazeny maso.A ja napriklad sama dneska snedla kus tvarohoviho kolace z obchodu balenyho a koukala sem ze uz byla na nem dole mala tecka plisne,tak taky letel do kose a datum spotreby mel do dneska.No ale kdyz se podivam co vsechno sni jeden pan tady od nas co se uz asi 15 let zivi z popelnic a jeste se neotravil:)

Sůwa

Prodejce by už prošlé pití neměl prodávat, ale kdybys to měla nějakou dobu doma, určitě se na datum spotřeby ani nepodíváš. Já bych se toho nebála. Právě nedávno jsem se tu přiznala, že jsem bez úhony zkonzumovala sterilované papriky, starší než 20 let 🙂.