DivokáHela

Kolik jste ochotni maximálně zaplatit za míchaný alkoholický koktejl?

Například „Sex on the beach“ – jaká je Vaše maximální cena?

Nejlepší odpověď
elkon

Nic, nepiju takové sračky.

Další odpovědi
df

Tak ceny určuje prodejce, ne. Buď na to mám, nebo ne. Nebo máš na mysli nějakou aukci? Anebo je to dvojsmysl a chceš vědět maximální možný tarif za sex on the beach v podobě služby?🤓😋

Drap

Většinou nepiji takové věci. Příležitostně při nějaké příležitosti cca kolem 200,+

Savier

Hodně blbý dotaz. 0. Slovy nula.

Tonda Káňa

Koukám, že se to tu s těmi multiúčty rozjelo ve velkym…

Filip84

To záleží na tom, jak vypadáš: dej sem foto, ale, laskavě, vhodně oblečená, přičemž za nejvhodnější oblečení na posouzení, kolik bych Ti byl s to zaplatit za jebání na pláži je nic.

Taky to foto udělej z rozličných úhlů, nejlépe jak identifikační fotografie, ale celýho těla: zepředu, zezadu, a z obou profilů.

Pak ještě napiš, jestli budeš držet hubu (při Tvý ynteligenci předpokládám, že to bude nezbytná podmínka!), a taky co umíš – jestli nevezmeš kokota do huby, tak se ani nefoť.

Já se pak poptám, kolik by Ti „klientela“ byla ochotna zaplatit! 😈

Jo, a ještě něco úplně jiného: žena s immitací ptáka: čůráš s chlapama (https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chtely-byste-curat-s-chlapama)? 😈

da ny

Spíše nic.
Nelákají mne, nepotřebuji, nekonzumuji alkohol.
Kdyby (v sebeobraně) 😉,
záleželo by na použitém množství a kvalitě alkoholu.
Zda je v uvedeném případě, vodka opravdu kvalitní (40)%.
Zda barman použije broskvový likér nebo levnou vodku.
Na chuti to nepoznám (nejsem odborník), musel by míchat/nalévat,
připravovat, přede mnou. 😉
A to člověk neví, co má nalito v originál láhvi.

Tam, kde mi to „odněkud“, přinesou na stůl, při české nátuře,
bude koktejl připraven, z levní vodky (36 – 38%) a levné broskvové vodky.
K ceně, tedy maximálně do 200 Kč.
Ideálně 80 – 100 Kč, když mi to „odněkud z přípravny“ přinese číšník.

Nejsem mladé tele a zbytečně peníze neutrácím, za zbytné věci a alkohol už vůbec ne.
Po diskotékách a restauracích se po odpolednách večerech a nocích, už nepoflakuji.

Za výjimečných okolností, 2× do roka by mé maximum bylo 150 – 200 Kč.

Filip84

Savier: Ty se starej, prde, protože bys si konečně vrznul! 😜😈 Bys jí koupil Šroubováka, a pak na pláži … 😈😈😈