Rokio

Kolik je v Česku dolarových milionářů?

Stačí mi přibližný počet. Je jich několik desítek, stovek, nebo se počet takto bohatých lidí pohybuje v tisícovkách?

Nejlepší odpověď
annas

https://www.no­vinky.cz/ekono­mika/477287-v-cesku-je-pres-28-tisic-dolarovych-milionaru.html

„V Česku je přes 28 tisíc dolarových milionářů“

„!V Česku žije 28 140 dolarových milionářů, za rok se jejich počet zvýšil o skoro 11 procent. Pomohl k tomu především růst ekonomiky, cen nemovitostí i výkon investic, vyplývá z analýzy společnosti Capgemini. Na celém světě se bohatství dolarových milionářů poprvé přehouplo přes 70 biliónů dolarů (1,6 triliónu korun)“ atd.

Informace je z 9. července 2018

Další odpovědi
ivzez

Už ses ptal. K čemu ti je odpověď na tuto otázku?

I majetek je soukromá věc každého.
Měl by ses zajímat o to, jak být společnosti prospěšný,
nikoliv o drby nebo „celebrity“.