DZetko

Kolik peněz musím mít, abych byl milionář? A kolik multimilionář?

Nejlepší odpověď
quentos

Nejde o peníze, jde o celkovou hodnotu Vašeho majetku (a finanční hotovost se tam počítá taky). Hodnota majetku milionáře je minimálně milion, hodnota majetku multimilionáře několik milionů (je tedy několikanásobným, resp. mnohonásobným milionářem).
Doplňuji:
ad banan93 – ano, ale to je milionář na americké poměry. V Číně by byl zase milionář ten, jehož majetek má hodnotu alespoň jednoho milionu jüanů

Zdroj: http://slovnik-cizich-slov.info/mul­timilionar

Další odpovědi
led

Na to nepotrebujete peniaze. Stačí, ak váš majetok má hodnotu viac než 1 milion danej meny (Kč, USD,€). Z tohto vidno že milionár v USD,€ = multimilionár v Kč

manon

Domnívám se, že milionář je ten, koho majetek určený k investování, resp. finanční majetek je milion a víc.
http://www.in­vestujeme.cz/kri­ze-zredukovala-pocet-milionaru/
http://www.me­sec.cz/aktuali­ty/pocet-multimilionaru-v-cechach-roste/

BANAN93

já někde zaslech že jako milionář je považován ten , jehož majetek je nejmíň milion dolarů

pizlicka

milionar je ten,kdo ma vlastni bydleni,milion na konte,a vydelava tak,ze z toho konta nemusi vybirat.

bolak

quentos: takže vpodstatě kdokoliv vlastní byt, tak je milionář? (otázku myslím vážně :))

led

bolak „takže vpodstatě kdokoliv vlastní byt, tak je milionář?“
Ano – odpoveď myslím vážne

bolak

..no panejo, takhle sem vo tom nikdy nepřejšlel, čili v podstatě každej koho znám je milionář a ty co bydlej v baráku dokonce multimilionáři :)

pizlicka

to je kravina,v tom pripade jsem trojnasobny milionar.

manon

bolak: Země plná milionářů :)

bolak

my sme stejně divná zem, jen si to vem, stačí mít garsonku ve městě a už je z tebe milonář, ale že nemáš co do huby, to už nikoho nezajímá :))

manon

:) Četl jsi mou odpověď? Souhlas nebo ne?

quentos

no vona stejně většina lidí bydlí v podnájmu ;{)> a ty výjimky, co znáš – co jim brání v tom ten byt prodat (a už by ten meloun v kapse měli), případně vyměnit za menší a nechat si proplatit rozdíl ;{)>

bolak

brání jim to že by neměli střechu nad hlavou, to je pak druhej případ milionáře > milion v kapse a žije na ulici :)) ..a až si najde podnájem, tak milion kapse a platit dvanáctku měsíčně..

vono co je to dneska takovej milion, barák za to nepostavíš, pořádnej byt si za to taky nekoupíš, takže nic moc prachy, akorát pro zlost :)))

quentos

no vona stejně většina lidí bydlí v podnájmu ;{)> a ty výjimky, co znáš – co jim brání v tom ten byt prodat (a už by ten meloun v kapse měli), případně vyměnit za menší a nechat si proplatit rozdíl ;{)>