jenda cenda

Která česká banka má nejlepší dolarový účet?

Ideálně s nejmenšimi poplatky, hlavně bez poplatků za vedení účtu nebo vklad penez,

Nejlepší odpověď
Pepa25

Málo informací. Není problém mít dolarový účet zdarma (bez poplatku za vedení), ale pak není jasné, jestli jsou pro vás důležitá neexistence popaltku za hotovostní vklady nebo mám jde i o platby, kartu atd.

Další odpovědi
tvaruzekcz

Devizový účet Banka Creditas – nic lepšího není – zahraniční platba odchozí 150 Kč, zahraniční platba příchozí 50 Kč – jinak vše zdarma – včetně výběrů z bankomatu v ČR ze sítě bankomatů cizích bank a tuzemských plateb do cizí banky zadanou přes internetbanking.

Drap

U nás je pouze jediná česká banka. Myslím že je to Fio. Jinak žádná už neni česká.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Drap: Nepravda. Tvarůžek napsal hned jednu další – a jsou i jiné.