Kryšpín

Jak se v Česku počítají milionáři?

Dle odhadu je v Česku odhadem 1,5 milionů chudých, pokud jedinec má měsiční příjem pod 10 tisíc. Kolik může být v Česku milonářů a jak se to odhaduje, má-li borec nebo dáma, příp. celá jeho kompánie 5, 10 melounů, 50, sto nebo více?

Odpovědi
led

Pokiaľ sa do milionárskej hodnoty počíta aj finančná hotovosť na účte, akcie živé a aj tie ležiace ľadom (z čias Veľkej privatizácie), nehnuteľnosť – byt, dom, hausboot, záhrada a hnuteľnosť – auto, motorka, tak aj pri nízkom ročnom príjme nám počet milionárov rapídne stúpne.
Mnohí si totiž neuvedomujú, že to sa všetko spočítava dohromady. Ale nebojte sa, ak nemáte viac ako 18 000 000 Kč, ešte nie ste kvalifikovaný milionár…

„Kto je dolárový milionár?
Je to človek, ktorý okrem bytu či domu vlastní ďalší majetok za viac ako jeden milión amerických dolárov, teda asi 700-tisíc €. Prosím, zoznámte sa… " v prieskume https://www.cas­.sk/clanok/203454/p­rieskum-odhalil-kto-je-typicky-slovensky-dolarovy-milionar/ aj keď ide o tzv. slovenského milionára, platí to aj pre českého.
"Kým v Českej republike je takýchto ľudí 13-tisíc, na Slovensku podľa posledného prieskumu len 2 770.“

quentos

Za celou dobu se nenaučil pokládat otázky.
A neb fakt není totéž co nebo.